top of page

Uzun Hotel

Uzun hotel,Egenin mavisiyle, güneşin içinizi ısıtan parıltısında yeşilin huzur veren serinliğini doyasıya hissedebileceğiniz kaliteli  tatili Egenin incisi Ayvalıkta sizlerle buluşturuyor.

 

Farklılıgını dış dekorasyonu, geniş bahcesi , özel otoparkı ve deniz manzarası ile gösteren Uzunhan otelde deluxe luxury akıllı konformodel otel odalarıyla tatil anlayısınız yeniden şekillenecek.

 

Ayvalıkta günbatımının büyüleyici olduğu kadar sihirli de olduğunu görecek ve gece gökyüzünde yıldızlar parlamaya başladığında,dünyanın başka hiçbir yerine benzemeyen bir yerde olduğunuzun farkına varıp,ne yaparsanız yapın kendinizi kaybedeceksiniz. Uzunhan otel benzersiz bir özgürlük tatili ile  sıkıntıları silkelenceğiniz, yarınları dünlerden daha güzel yapan yaşam tarzını sizlerle paylaşıyor.Gelin,cennetin tam da kıyısına sıkışmış Uzun Oteli ziyaret edin…

 

Yönetici Notu:

Uzun Grubun yeni oteli olan Uzun Otelde siz misafirlerimizi 2003 yılı itibari ile ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Midilli adası ve kaz dağları manzaralı odalarımız ve Ayvalıkın parlayan yıldızı Cunda balık restoranlarına 1km  mesafede olan otelimiz siz misafirlarimize muhteşem bir tatil keyfi yaşatacak. 

 

İsteğinize göre otelimizin restorant bölümünden öğle ve akşam yemeğinizi keyifle yiyebilir ya da kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Uzun Otelde de Uzun gurubun profesyonel anlayışı ve güler yüzlü personeli ile muhteşem bir tatil geçirmeniz dileği ile...

bottom of page